Ο.Φ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ   
 

 

ΔΙΟΙΚΗΣΗ

ΟΜΑΔΑ
ΑΝΔΡΩΝ

ΟΜΑΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

   

Main Menu

Αρχική

 Ιστορία

Νέα-Ανακοινώσεις

Φωτογραφίες

Videos

Σύνδεσμοι

Επικοινωνία

 





ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ
2012-13


ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ
2011-12

 

 


 

 

Α2  ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Α΄ ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ  21/10/2018

17:00

ΑΣΠ  ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 2-3

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

 1-3

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2018

18:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 2-3

ΣΑΒΒΑΤΟ  10/11/2018

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  17/11/2018

19:00

ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  24/11/2018

18:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  01/12/2018

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  08/12/2018

19:15

ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  15/12/2018

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  23/12/2018

17:00

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  12/01/2019

16:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

Β΄ ΓΥΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19/01/2019

18:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  27/01/2019

19:30

ΑΟΝ ΑΜΑΖΟΝΕΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  02/02/2019

18:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  09/02/2019

18:00

ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  16/02/2019

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  23/02/2019

18:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  03/03/2019

17:00

ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  09/03/2019

19:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  16/03/2019

20:00

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  23/03/2019

16:00

ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  30/03/2019

16:00

ΑΘΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

2017-2018

 
 

                         Χρυσή βίβλος Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Έτος

Πρωταθλήτρια

 Α' όμιλος

Β' όμιλος

Γ' όμιλος

2018

     

2017

ΑΟΦ Πορφύρας

   

2016

ΑΣΠ Θέτις Βούλας

   

2015

Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Φιλαθ. Λαρισαϊκός

Άρης

2014

ΓΣ Ηλιούπολης

ΑΟ Θήρας

Ανατόλια

2013

Πανναξιακός

ΑΣΠ Ίωνες

ΕΟ Σταυρούπολης

2012

ΟΠΕ Ρεθύμνου

ΑΟ Τραχώνων

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

2011

Άρτεμις Κορυδαλλού

Βριλήσσια

Μακεδόνες Αξιού

2010

Πειραματικό

ΑΕΚ

 

2009

Απολλώνιος Κερατσινίου

Ανατόλια

 

2008

ΓΣ Κερατέας

ΕΑ Λάρισας

 

2007

Πανιώνιος

   

2006

ΑΕΚ

   

2005

Ηρακλής Κηφισιάς

   

2004

Ηρακλής

   

2003

Ηρακλής Κηφισιάς

   

2002

Ολυμπιακός

   

2001

ΑΟ Καβάλας

   

2000

ΖΑΟΝ

   

1999

Αίας Ευόσμου

   

1998

ΑΓΣ Βύρωνας

   

1997

ΑΣ Παπάγου

   

1996

Ηλυσιακός

   

1995

Ολυμπιακός

   

1994

Νίκη Αλεξανδρούπολης

   

1993

ΦΟ Βριλησσίων

   

1992

ΑΟ Αγ. Σώστη

   

1991

ΑΓΣ Δραπετσώνας

   

1990

ΑΟ Καβάλας

   

1989

Σίρις Σερρών