Ο.Φ.Α. ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ   
 

 

ΔΙΟΙΚΗΣΗ

ΟΜΑΔΑ
ΑΝΔΡΩΝ

ΟΜΑΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

   

Main Menu

Αρχική

 Ιστορία

Νέα-Ανακοινώσεις

Φωτογραφίες

Videos

Σύνδεσμοι

Επικοινωνία

 

 

 

ΚΑΝΤΕ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ 
   ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΗΝ
 ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ
 ΧΟΡΗΓΟΙ  ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ




 

 

 2018-2019
 

   ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (κάντε κλικ στη διεύθυνση που ακολουθεί )
  ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ :
      http://www.espeda.gr/site/files/pcatteams.asp?ch=14&c=275
  ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Β΄ :      http://www.espeda.gr/site/files/pcatteams.asp?ch=14&c=204
  ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Γ΄-Δ΄ : http://www.espeda.gr/site/files/pcatteams.asp?ch=14&c=294

                      ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Β΄
  
 

                ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄
                      Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α΄ ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

1ος  ΓΥΡΟΣ

Σάββατο 13/10/2018

 18:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 0-3

Σάββατο 20/10/2018

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 3-0

Σάββατο 27/10/2018

 18:00

 ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 0-3

Κυριακή 04/11/2018

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ

 3-1

Σάββατο 10/11/2018

 19:30

 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 2-3

Σάββατο 17/11/2018

 

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

  3-0 

Σάββατο 24/11/2018

 17:00

 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

  0-3

Σάββατο 01/12/2018

 17:30

 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

   0-3 

Σάββατο 08/12/2018

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

Σάββατο 15/12/2018

 19:30

 ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 22/12/2018

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

 

2ος  ΓΥΡΟΣ

Σάββατο 12/01/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

 

Σάββατο 19/01/2019

 12:00

 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 26/01/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ

 

Σάββατο 02/02/2019

 18:30

 ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 09/02/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 

Σάββατο 16/02/2019

 14:00

 ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 23/02/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

Σάββατο 02/03/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

Σάββατο 09/03/2019

 12:00

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 16/03/2019

 19:30

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Σάββατο 23/03/2019

 12:30

 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 


 

        ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Β΄
         Α΄ ΦΑΣΗ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Κυριακή 14/10/2018

 16:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 0-3

Κυριακή 21/10/2018

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

 3-0

Κυριακή 04/11/2018

 17:00

 ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 3-2

Κυριακή 11/11/2018

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ 

 3-0

Σάββατο 17/11/2018

 18:00

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 2-3

Κυριακή 25/11/2018

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ

 3-0

Κυριακή 02/12/2018

 19:30

 ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 1-3

Κυριακή 09/12/2018

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

Σάββατο 15/12/2018

 20:00

 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ

 

Κυριακή 13/01/2019

 18:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ- ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 


 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Γ΄- Δ΄

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΚΟΡ

Σάββατο 20/10/2018

 18:00

 ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

  0-3

Κυριακή 04/11/2018

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)

  3-0

Σάββατο 10/11/2018

 20:00

 ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

  0-3

Κυριακή 18/11/2018

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)

  3-1

Κυριακή 25/11/2018

 15:00

 ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

  3-2

Κυριακή 02/12/2018

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)

  3-2

Κυριακή 09/12/2018

 17:30

 ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

 

Κυριακή 16/12/2018

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)

 

Κυριακή 13/01/2019

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)

 

Κυριακή 20/01/2019

 16:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

 

Κυριακή 27/01/2019

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)

 

Κυριακή 03/02/2019

 

 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

 

Σάββατο 16/02/2019

 20:00

 ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

 

Κυριακή 24/02/2019

 20:00

 ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)- ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)

 

Κυριακή 03/03/2019

 

 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)- ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)

 

ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1992-93: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 2. ΓΝΟΝ Άρης 3. ΓΣ   Ηλιούπολης
1993-94: 1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 2. ΓΣ Πανιώνιος 3. Παντζιτζιφιακός ΑΟ
1994-95: 1.ΓΣ Πανιώνιος 2.ΑΟ Φιλία Ηλιούπολης 3. ΑΠΣΑΒ Φιλία
1995-96: 1.ΑΠΣΑΒ Φιλία 2. ΓΝΟΝ Αρης 3. ΓΣ Ηλιούπολης
1996-97: 1.ΑΠΣΑΒ Φιλία 2. ΓΝΟΝ Αρης 3. ΑΟ Προοδευτική
 1997-98:  1. ΑΠΣΑΒ Φιλία 2. ΟΦΑ Απολλώνιος 3. ΑΓΟΓ Ευρυάλη           
1998-99:  1. ΟΦΑ Απολλώνιος 2.ΓΣ Πετρούπολης 3. ΓΝΟΝ Άρης
1999-00:  1. ΑΠΣΑΒ Φιλία 2. ΟΦΑ Απολλώνιος 3. ΓΝΟΝ Άρης
2000-01:  1.ΑΠΣΑΒ Φιλία 2. ΑΟΝΣ Μίλων 3. Ολυμπιακός  ΣΦΠ
2001-02:  1.ΓΝΟΝ Άρης  2.ΑΠΣΑΒ Φιλία 3. ΑΟΝΣ Μίλων
2002-03:  1.ΑΕ Νίκαια 2. ΓΣ Πετρούπολης 3. ΑΟ Τράχωνες
2003-04:  1.ΓΣ Πετρούπολης 2. ΑΟ Προοδευτική 3.ΑΟ Τράχωνες
2004-05:  1.ΑΟ Αιγάλεω 2. ΓΣ Πετρούπολης 3. ΑΟ Προοδευτική
2005-06:  1.ΑΟ Τράχωνες 2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3. ΑΟ Αιγάλεω
2006-07:  1.ΑΟ Τράχωνες 2. ΑΟ Αιγάλεω 3. Ολυμπιακός ΣΦΠ
2007-08:  1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 2. ΑΓΟΓ Ευρυάλη 3. ΑΟ Τράχωνες
2008-09:  1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 2. ΑΟ Τράχωνες 3. ΑΟ Γ. Ζώη
2009-10:  1.ΑΓΣ Άρτεμις 2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3. ΑΟ Ένωση Ιλίου
2010-11:  1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 2. ΑΟ Ένωση Ιλίου 3. ΑΟΝΣ Μίλων
2011-12:  1.ΑΟ Ένωση Ιλίου 2. ΓΣ Ηλιούπολης 3. ΓΣ Πανιώνιος
2012-13:  1.ΑΟ Αιγάλεω 2. ΑΟΝ Αργυρούπολης 3.ΓΣ Πανιώνιος
2013-14:  1.ΑΟ Αιγάλεω 2. ΓΣ Ηλιούπολης 3.ΓΣ Πανιώνιος
2014-15:    1.ΑΟ Αιγάλεω 2.ΑΟΝ Αργυρούπολη 3. Ολυμπιακός ΣΦΠ

                 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

           

          ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  Α΄ 2015-16


     ΚΑΝΤΕ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ 
     ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΗΝ
                     ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ
          ΧΟΡΗΓΟΙ  ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ